SAMSUNG LED, Acuity Brand işbirliği

Samsung led ile Amerikan genel aydınlatma armatürlerinin  lideri Acuity brand, led'li aydınlatma ürünlerinin geliştirilmesi için işbirliğine gittiler.

Acuity Brand, çeşitli ülkelerde sahip olduğu  bütün genel aydınlatma ürünlerinde SAMSUNG LED ürünlerini kullanacak ve yeni ürünler geliştirmeye öncülük edecektir.

Acuity brand genel aydınlatma armatürlerinde ABD'de en yüksek pazar payına sahip marka olup, aşağıdaki markalı ürünlerinde led'li uygulamalarda  SAMSUNG LED kullanacaktır.

ABD genel aydınlatma pazarıını büyüklüğü 2009 da 26.91 Milyar dolar ve 2012 yılında yaklaşık aynı düzeyde olacağı öngörülmektedir. Ancak 2009 yılında ledli aydınlatma ürünlerinin pazarı yaklaşık 1 milyar dolar iken bu rakamın 2012 yılında yaklaşık 12 milyar dolara ulaşacağı tahmin edilmektedir. Bu yaklaşık yıllık %128 büyümeye tekabül etmektedir.

Led teknolojilerinde global lider haline gelen SAMSUNG LED ile genel aydınlatma armatürleri   konusunda lider ACUITY BRAND , led'li ürün pazarında yeni teknolojileri kullanarak pazar hakimiyetlerini sağlamlaştıracaklar ve sektöre öncülük edeceklerdir.

 

Hava Durumu

Döviz

1 $ = 4,82 TL
1 € = 5,61 TL
956079 Ziyaretçi